Budujeme partnerství

Koordinační výbor spolku AFEUS jedná o rozšíření okruhu partnerů

Ani při intenzivní přípravě konference Vzdělanost (Vzdělávání) pro Společnost 4.0 (19. dubna) neomezil Koordinační výbor spolku AFEUS jiné aktivity. KV AFEUS jedná o možnosti zapojení nových partnerů do svých řad. Jde o INEV, z.ú. (Institut ekonomického vzdělávání – http://inev.cz/ )  a nakladatelství ATYPO, spol. s r.o. – https://www.atypo.eu/.

Hlavní současnou náplní činnosti ústavu INEV je pořádání Ekonomické olympiády na středních školách. V ročníku 2017/18  se soutěže zúčastnilo přes 10 000 studentů z 235 škol ze všech krajů České republiky. Zaměření na vzdělání tak plně konvenuje s aktivitami spolku AFEUS na Vzdělanost (Vzdělávání) pro Společnost 4.0.

Oborem činnosti společnosti ATYPO je kompletní vydavatelská činnost při tvorbě časopisů, knih, katalogů, výročních zpráv a prospektů. A dále pak zpracování marketingových strategií reklamních kampaní s následným zpracováním vybraných komponentů. Podobné zaměření činnosti v dosavadním portfoliu partnerů spolku AFEUS dosud chybí. Od partnerství se společností ATYPO si Koordinační výbor slibuje lepší proniknutí jména AFEUS do povědomí veřejnosti.